Однією з головних умов для перетину кордону є оформлення страхового поліса, без наявності якого прикордонники не дадуть можливості перейти межі іншої держави. Велика кількість страхових компаній пропонує свої послуги з оформлення страховок, але варто обирати перевірених і надійних постачальників.
Різновиди страхових полісів для візи
В залежності від мети поїздки за кордон, страхування особи обов’язково має бути передбачено. Іноземні країни відвідують з метою:
- працевлаштування;
- навчання;
- туристичного споглядання країни.
Незалежно від цілей подорожі в інші країни, страхування життя й здоров’я гарантує не лише успішний виїзд, але й забезпечує іноземця належним медичним доглядом в разі отримання травм чи захворювань.
Велика кількість компаній надає страхувальні послуги, але посольства й консульства різних держав співпрацюють з чітко окресленими страховими компаніями та визнають поліси лише від них. При пакуванні валіз варто впевнитися в тому, що серед документів є страховка від організації, яка обслуговує певну країну. Це убезпечить від майбутніх неприємних ситуацій в тому разі, коли страховий документ не відповідатиме нормам іншої країни.
Під час оформлення страхового поліса страхова компанія несе відповідальність за відшкодування коштів під час всього перебування людини за кордоном. Але, оформляючи документ, потрібно обов’язково правильно вказувати ціль поїздки. Людина, яка купує поліс з мінімальним лімітом відповідальності, при побутових травмах отримає медичну допомогу. Але при заподіянні тяжких спортивних або виробничих травм страхова компанія відмовиться відшкодовувати збитки, адже метою мандрівки не було вказано працевлаштування чи змагання. Економія не завжди є безпечним варіантом.
Правильний підбір для оформлення страхування візи
Існують чітко визначені правила, дотримання яких є обов’язковим для успішного проходження митниці та уникнення проблем під час перебування за кордоном. Отже:
- термін дії страхового поліса має збігатися з терміном дії візи;
- страхування для робочої, навчальної або туристичної візи має певні відмінності, тому варто вказувати вірно мету поїздки за кордон;
- при заповненні анкети мають вказуватися ініціали абсолютно так само, як на закордонному паспорті або візовому документі.
Кожна особа має вибір оформлення страхового поліса: безпосередньо відвідавши установу й отримавши документ з мокрою печаткою, або ж заповнивши анкету онлайн і отримавши страховку в електронному вигляді. Кожен обирає найзручніший для себе варіант і компанію. Але варто обирати надійних постачальників послуг, звертати увагу на відгуки й рекомендації.
Під час мандрівок можуть статися різні неприємні ситуації. Тому заради спокійної подорожі варто дотримуватися всіх вимог щодо перетину кордону, враховуючи правильність оформлення страховки для візи.
Джерело: https://agent.insurs.online.